Członkowie klubu
VIII edycja Ogólnopolskiego Sympozjum "Postępy w chirurgii kolorektalnej"

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,

Z ogromną radością pragnę zaprosić Państwa do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiego Sympozjum "Postępy w chirurgii kolorektalnej", które odbędzie się jak w poprzednich latach w Serocku w dniach 4-6 kwietnia 2019r.

Przygotowujemy bardzo atrakcyjny i bogaty program naukowy. Udział w tym niezwykle ważnym wydarzeniu zapowiedziało kilkudziesięciu ekspertów z Polski, a także Goście z zagranicy z takich dziedzin jak chirurgia kolorektalna, ogólna, gastroenterologia, onkologia kliniczna, chirurgia onkologiczna, ginekologia, seksuologia, urologia, nefrologia, endokrynologia, radioterapia, chemioterapia i diagnostyka obrazowa. W kongresie wezmą udział także eksperci z prawamedycznego i organizacji ochrony zdrowia.

Zaproponujemy Państwu atrakcyjne formy przekazu wiedzy teoretycznej i praktycznej. Oprócz wykładów eksperckich uznanych, niekwestionowanych autorytetów krajowych i międzynarodowych odbędzie się wiele warsztatów tematycznych, sesje video, sesje ciekawych przypadków klinicznych, także prezentujących analizę niepowodzeń chirurga. Będą też sesje dedykowane rezydentom, plakatowe i inne. Zostaną rozbudowane sesje proktologiczne z warsztatami tematycznymi, ale także zaproponujemy Państwu inne formy prezentacji naukowej, takie jak warsztaty dotyczące między innymi doskonalenia technik szycia laparoskopowego, przezodbytniczego, a także transmisję on line z jednej z klinik we Włoszech z prezentacją ciekawych nowatorskich operacji i dyskusję o nowoczesnych technologiach w chirurgii jelita grubego.

Ponieważ planujemy sesje z udziałem ekspertów międzynarodowych, a także udział swój zapowiedziało już wielu chirurgów z zagranicy planujemy tłumaczenie symultaniczne.

Bardzo wysoka frekwencja tegorocznej edycji sympozjum przerosła nasze oczekiwania, za co bardzo Państwu dziękujemy. Przyszłoroczny kongres traktujemy jako ogromne wyzwanie i zobowiązujemy się, że dołożymy wszelkich starań, aby pozostał w Państwa sercach i życzliwej pamięci na wiele lat.

Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w tym, tak ważnym dla środowiska chirurgicznego wydarzeniu naukowym i prosimy o zarezerwowanie terminu w przyszłorocznym kalendarzu.

Do zobaczenia w Serocku.

Prof. Marek Szczepkowski
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Sympozjum

Więcej informacji:

VIII edycja Ogólnopolskiego Sympozjum "Postępy w chirurgii kolorektalnej"
KOMUNIKAT (pdf)


Nasi Partnerzy

ABK Medica Proktis-M Women's Run ABK Grupa Nowa Medycyna Borgis
2022 ABK Grupa. Projekt i wykonanie www.abkgrupa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.